MŠ-SK, s.r.o. je firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti výroby dámskych a pánskych kabátov. Na Slovenskom trhu sme od roku 2000. V súčasnosti zamestnávame 40 pracovníkov.

Ročne vyprodukujeme približne 30 000 kusov odevov. Pre slovenský trh je určených 20% z celkovej produkcie. Zostatok výroby 80% sa exportuje do členských štátov EÚ ako sú Švédsko, Nemecko, Rakúsko, Taliansko....Vďaka tejto spolupráci držíme krok s módnymi trendami aj mimo Slovenska.

Prevažnú časť našich zákazníkov tvoria renomované značky zvučných mien. V rámci vlastnej produkcie tvoríme módne trendy aj pre slovenského zákazníka. Sú to produkty vysokej kvality za použitia luxusných materiálov a dobre sediacich strihov. 

Naše výrobky sú určené pre všetky vekové skupiny žien, ktoré sa chcú pekne obliekať. Šijeme veľkosti 32 až 64.

Máme pre Vás otvorenú podnikovú predajňu v areály firmy. Na výber je bohatý sortiment pánskych kabátov,  dámskych kabátov, paliet a plášťov. 

Tešíme sa na Vás....

 

Hľadáte dámsky kabát? Radi vás privítame v našej podnikovej predajni. Ponúkame kabáty z kvalitných talianskych látok vo veľkostiach 32-64. Tvoríme klasické aj trendové strihy v limitovaných edíciách. Všetky kabáty z našej produkcie sú navyše podšité špeciálnou termo vrstvou, ktorá má hrejivosť približne dvoch vlnených svetrov. Samozrejmnosťou sú drobné úpravy odevu priamo na mieste.